پیام مدیرعامل سازمان اموال تملیکی به مناسبت هفته قوه قضاییه

پیام اقتصاد آنلاین : رئیس هیئت مدیره  و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در گرامیداشت هفته قوه قضاییه، پیامی صادر کرد.


پیام مدیرعامل سازمان اموال تملیکی به مناسبت هفته قوه قضاییه

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، متن پیام سید عبدالمجید اجتهادی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَإِنْ حَكَمْتَ فَاحْكُمْ بَيْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُقْسِطِينَ

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها، کرامات انسانی و آزادی های مشروع مردم ایفا نموده است و در راستای اجرای عدالت در حیات پر برکت انقلاب اسلامی، یاران بسیاری را تقدیم انقلاب و تحقق حکومت عدل اسلامی کرده است که شهادت مظلومانه آیت الله بهشتی گواهی روشن براین مدعا است.

قضاوت، ظریف ترین، حسّاس ترین و مهم ترین و در عین حال از خطرناک ترین جایگاه های اجتماعی در جامعه است؛ حضرت علی امیرمؤمنان(ع) در تعبیری زیبا و متین، خطاب به شریح قاضی می فرمایند: «ای شریح! مجلس قضاوت، جایگاهی است که یا پیامبران و جانشینان به حق ایشان در آن قرار می گیرند و یا سیه رویان و بدبختان بر آن تکیه می زنند».

هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای تکریم تلاش خالصانه قضات و کارکنان خدوم و متعهد قوه قضاییه و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضا، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه است.

بی شک موفقیت های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی که ریاست معظم قوه قضائیه از آن با عنوان انقلاب در تعیین تکلیف کالاها توسط سازمان یاد کرده است، مرهون تعامل، همراهی و همکاری نزدیک و صمیمانه قوه محترم قضائیه می باشد.

ینجانب به نمایندگی از اعضای هیئت مدیره، مدیران و کارکنان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایش ،هفته قوه قضائیه را به تمام دست اندرکاران امر قضا تبریک و تهنیت عرض نموده، موفقیت و تاییدات الهی در مسیر عدالت محور و خدمت صادقانه به نظام مقدس اسلامی را برای این عزیزان مسئلت می نمایم.

سید عبدالمجید اجتهادی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

انتهای پیام/