• تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین 1403
 • برابر با : 18 - 2024 April
 • ساعت :

  اخبار ویژه

  توافقنامه احداث نیروگاه گازی ۴۰ مگاواتی میان سیمیدکو و گروه مپنا به امضا رسید 29 آذر 1403 تسهیلات میلیاردی بانک تجارت در خدمت بخش‌های مختلف اقتصاد ایران 20 اسفند 1403 ابراهیم رئیسی در دولت هیچ کاره است! 3 بهمن 1403 سرمایه‌گذاری 200 میلیون یورویی بانک صادرات ایران در صنعت نفت و پتروشیمی 5 بهمن 1403 ارزیابی عملکرد شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با حضور ارزیابان فولاد مبارکه 19 تیر 1403 ترفندهای غرب برای توقف برنامه‌ای هسته‌ای ایران جواب نداد 30 بهمن 1403 ساختمان‌ جدید بیمه دی در یزد افتتاح شد 8 بهمن 1403 توسعه خط تولید ریل ذوب آهن اصفهان در دست اقدام است 14 آبان 1403 سهامداران برای بهره‌مندی از سود سهمی قابل توجه «وبصادر» تا پایان سال شکیبا باشند 19 مهر 1403 دریافت نشان ملی خلاقیت و نوآوری توسط تیم حس خوب زندگی بیمه آسیا 6 آذر 1403 دستاورد موفقیت‌آمیز گل‌گهر در کسب و استقرار استانداردهای مدیریتی 24 دی 1403 افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت تولید در دو مدول احیا مستقیم فولاد مبارکه 22 مرداد 1403 دستور امام زمان،واجب شرعی،نا مسلمانی،کافر و ... کلید واژه های علم الهدی برای حضور در انتخابات 20 بهمن 1403 حضور موثر بانک ملی ایران در پروژه بزرگ ساماندهی پساب فاضلاب بندرعباس و انتقال آن به صنایع بزرگ شهر 10 بهمن 1403 جایگاه تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکه 18 آبان 1403 مروری بر عملکرد شرکت بیمه سینا در سال ۱۴۰۲ 26 اسفند 1403 تحقیر مردم ایران در بیمه ایران! 19 فروردین 1403 پیام مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران به مناسبت میلاد پیامبر 11 مهر 1403 دستان پر بیمه پاسارگاد با طرح “بیمه نامه عمر و تامین آتیه تکمیلی بازنشستگی گروهی” در فاینکس 18 خرداد 1403 طرح تكافل تكمیلی عمر و حوادث كاركنان دولت رونمایی شد 18 آبان 1403

  یادداشت

  چگونه مقابل اقدام احتمالی اسرائیل بایستیم
  28 فروردین 1403 ساعت 13:59
  جواد امام

  چگونه مقابل اقدام احتمالی اسرائیل بایستیم

  پاسخ تنبیهی ایران به  #اسرائیل که برآمده از حق دفاع مشروع بود، به رغم بازدارندگی هوایی دولت های امریکا، بریتانیا، فرانسه و… ، هیمنه نظامی و پدافندی اسرائیل و همچنین قدرت‌نمایی بلامنازع این رژیم اشغال‌گر و کودک‌کش را به چالش کشید.


  منابع انسانی دیروز، امروز با عنوان سرمایه انسانی، مهمترین دارایی هر سازمانی تلقی می شود
  28 فروردین 1403 ساعت 00:50
  حمید محمدی رفیع

  منابع انسانی دیروز، امروز با عنوان سرمایه انسانی، مهمترین دارایی هر سازمانی تلقی می شود

  در خصوص دلیل نامگذاری روز 25 فروردین به عنوان روز ملی منابع انسانی می توان به این موضوع اشاره نمود که برای اولین بار در کشور، درسال 1391 در مدل تعالی 34000، روز ملی منابع انسانی پیشنهاد و به سازمان ها ارائه شد و به تدریج مورد استقبال سازمان ها قرارگرفت. از این جهت که شکوفایی و تعالی انسان در سازمان ها؛ هدف اصلی مدل 34000 است و این روز در تقویم، مصادف با سالروز بزرگداشت مقام عطار نیشابوری؛ نظریه پرداز تعالی هفت مرحله ای (هفت وادی سلوک در تصوف) می باشد، ایجاب می کرد که این روز همزمان به عنوان روز ملی منابع انسانی نامگذاری گردد.


  اهمیت نوآوری فناوری در سازمان‌ها
  27 فروردین 1403 ساعت 16:22
  یوسف یوسفی

  اهمیت نوآوری فناوری در سازمان‌ها

  نوآوری برای سازمان های صنعتی که موتور اصلی اقتصاد جهان هستند، فرصت هایی استثنایی و چالش های ژرف به همراه دارد. نوآوری ضمن اینکه ابزار قدرتمندی در ایجاد تمایز رقابتی به شمار می رود و به شرکت ها نیرو می دهد که به بازارهای تخصصی تازه رخنه کند و به حاشیه سود بالاتری برسند، نوعی مسابقه رقابتی نیز هست که باید با شتاب و مهارت و دقت در آن پبش تاخت. برای یک شرکت نوآور بودن کافی نیست بلکه برای موفق شدن، باید بهتر از رقبایش نوآوری کند. در این یادداشت به سوالاتی در این حوزه پاسخ خواهیم داد که سه تا از مهمترین این سوالات عبارتند از:


  مخالف رویکردهای جمهوری اسلامی هستم اما...
  26 فروردین 1403 ساعت 17:56
  احسان سلطانی

  مخالف رویکردهای جمهوری اسلامی هستم اما...

  مخالف موشک پراکنی در شرایط فعلی بودم و هستم و معتقدم بازدارندگی اصلی از نظامی دموکراتیک، جامعه‌ای متحد و پویا و اقتصادی قوی و توسعه پایدار می‌گذرد.


  علم الهدی ؛اقتصاددانان بزرگ!
  25 فروردین 1403 ساعت 14:04
  احمد زیدآبادی

  علم الهدی ؛اقتصاددانان بزرگ!

  سید احمد علم‌الهدی امام جمعۀ مشهد: "امروزه میبینیم عده‌ای در رسانه‌های مختلف موضعگیری می‎‌کنند، ژست روشنفکری و تخصص به خود میگیرند و شعار میدهند که مدیریت اقتصاد با زور نمی ‌شود! این حرفها چیست؟ اقتدار حکومتی باید پایکار بیاید و کل جریان مدیریتی نظام به کار بیفتد تا با همه قدرت، این تلخی‌های موجود در اقتصاد کشور برای مردم به شیرینی تبدیل شود."

  حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر: بالا رفتن قیمت دلار به شرایط منطقه و حملۀ نظامی ارتباطی ندارد!


  آقای صدیقی!به نفع خودت هم نیست امام جمعه باشی
  23 فروردین 1403 ساعت 22:16
  احمد زیدآبادی

  آقای صدیقی!به نفع خودت هم نیست امام جمعه باشی

  گویا قرار است شیخ #کاظم_صدیقی فردا نماز جمعهٔ تهران را اقامه کند.

  تاثیر هوش مصنوعی بر افزایش بهره وری کارکنان و سازمان ها
  19 فروردین 1403 ساعت 14:26
  حمید محمدی رفیع

  تاثیر هوش مصنوعی بر افزایش بهره وری کارکنان و سازمان ها

  با توجه به پیشرفت های اخیر در حوزه تکنولوژی و سرعت روزافزون فناوری های نوآورانه و متعاقب آن تشدید فضای رقابتی در اقتصادها و کسب کارها می توان ادعا نمود در آینده ای نزدیک هوش مصنوعی ( AI ) به یکی از منابع کلیدی سازمان ها تبدیل خواهد شد. استفاده های گوناگونی برای هوش مصنوعی از تحلیل داده ها  و کلان داده ها تا الگوریتم های تصمیم گیری پیچیده در حال توسعه است. از شبیه سازی هوش انسانی توسط هوش مصنوعی می توان در صنایع مختلف بهره برد و از مزایای آن استفاده نمود. برخی از مزایای پذیرش هوش مصنوعی در سازمان ها شامل: تحلیل دقیق داده ها، توسعه مدل کسب و کار، پیش بینی و تحلیل بازار، کاهش هزینه، افزایش بهره‌وری، پشتیبانی مشتری و بهبود امنیت می باشد.


  گرامیداشت روز قدس
  17 فروردین 1403 ساعت 03:35
  محمد کمال زاده

  گرامیداشت روز قدس

  تقویم، رسیدن آخرین جمعۀ ماه مبارک رمضان را خبر می دهد. روزی که با درایت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان روز جهانی قدس نام گذاری شده است و هر ساله خشم مردمان آزاده جهان را نسبت به اشغال فلسطین عزیز و قدس شریف بر می انگیزد و امسال روز قدس با داغی بزرگ از غمِ غزه همراه است غزۀ مقاومی که در برابر رژیم تمام مسلحِ صهیونیستی استوار ایستاده است و همۀ محاسبات نظامی را برهم زده و نشان داده است که اگر ایمان به خدا و عشقِ به وطن باشد می توان با سنگ برابر لشکر زرهی دشمن ایستاد.


  اکنون زمان مناسبی برای رجزخوانی نیست
  14 فروردین 1403 ساعت 21:58
  احمد زیدآبادی

  اکنون زمان مناسبی برای رجزخوانی نیست

  برخی سوپرانقلابی‌ها در کنار کسانی که آرزوی ورود کشور به جنگ را دارند، اصطلاح "زمان و مکان مناسب" را برای واکنش به عملیات اسرائیل به سخره گرفته‌اند!


  به فرمان حمله چنین افرادی باید شک کنید؛مردم هشیار باشند
  14 فروردین 1403 ساعت 20:20
  مازیار خسروی

  به فرمان حمله چنین افرادی باید شک کنید؛مردم هشیار باشند

   ‏ چیزی که فرانسویان را در جنگ جهانی دوم از پای درآورد، برتری جنگ‌افزار و شمار ارتش آلمان نبود. جنگ‌افزارهای فرانسوی کم و بیش به همان کارآمدی دشمن و شمار سپاهیان حتا بیش‌تر بود. 


  تنها راه مقابله با اسرائیل
  14 فروردین 1403 ساعت 19:24
  جواد امام

  تنها راه مقابله با اسرائیل

   ‏ضمن محکومیت حمله به کنسولگری کشورمان در خاک سوریه، شهادت مستشاران ایرانی را تسلیت عرض می‌کنم.


  دیگر بعید است از خرد کاری بر بیاید
  14 فروردین 1403 ساعت 01:08
  احمد زیدآبادی

  دیگر بعید است از خرد کاری بر بیاید

  جنگ غزه فاجعه‌ای تمام‌عیار است. توقفش در این مرحله غیرممکن به نظر می‌رسد و ادامه‌اش هم بی‌نهایت هولناک و پرهزینه است.


  ما شعارش را می دهیم آمریکا عمل می کند!
  13 فروردین 1403 ساعت 02:29
  ایمان اسلامی بین

  ما شعارش را می دهیم آمریکا عمل می کند!

  در خبرها آمده بود که ترامپ کاندیدای جمهوری خواهان برای انتخابات آتی آمریکا سه اسپانسر مالی خود را معرفی کرده است.

   


  مردم هشیار باشند
  10 فروردین 1403 ساعت 19:50
  جواد امام

  مردم هشیار باشند

  کسب قدرت در  #ایران امروز کاملاً عرفی شده است و هیچ نسبتی با ارزش‌های انقلابی و اسلامی و مفهوم  #جمهوریت نداشته و متأسفانه با تعطیل شدن فصل  #حقوق_ملت در قانون اساسی، این سیستم دیگر مبتنی بر خواست اکثریت مردم ایران نیست.


  چرا در کشورهای پیشرفته، در دهه‌های اخیر زاد و ولد مدام رو به کاهش است?
  10 فروردین 1403 ساعت 02:20
  توس طهماسبی

  چرا در کشورهای پیشرفته، در دهه‌های اخیر زاد و ولد مدام رو به کاهش است?

   تا به حال با خودتان فکر کرده‌اید که چرا در کشورهای پیشرفته، در دهه‌های اخیر زاد و ولد مدام رو به کاهش است و این روند در حال تسری به اکثر نقاط جهان است؟ و یا اینکه چرا کودکان نسل جدید از امتیازات، آزادی‌ها، حقوق و سطحی از زیست برخوردارند که نسل پیش از آنها خوابش را هم نمی‌دید؟ چرا آزادی و حضور اجتماعی زنان در چند دهه اخیر اینقدر افزایش داشته‌است؟ کدام روند تاریخی که حضور زنان را در منصب سیاسی و مدیریتی و نیز ورزش‌های سابقا مردانه و دیگر عرصه‌های مشابه ممکن کرد؟ چرا اکنون نسبت به چهار یا پنج دهه پیش زنان و مردان خیلی کمتر به یک ازدواج اجباری تن می‌دهند و یا یک زندگی زناشویی نامطلوب را تحمل می‌کنند؟


  برو بالا