• تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین 1403
 • برابر با : 18 - 2024 April
 • ساعت :

  اخبار ویژه

  توافقنامه احداث نیروگاه گازی ۴۰ مگاواتی میان سیمیدکو و گروه مپنا به امضا رسید 29 آذر 1403 تسهیلات میلیاردی بانک تجارت در خدمت بخش‌های مختلف اقتصاد ایران 20 اسفند 1403 ابراهیم رئیسی در دولت هیچ کاره است! 3 بهمن 1403 سرمایه‌گذاری 200 میلیون یورویی بانک صادرات ایران در صنعت نفت و پتروشیمی 5 بهمن 1403 ارزیابی عملکرد شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با حضور ارزیابان فولاد مبارکه 19 تیر 1403 ترفندهای غرب برای توقف برنامه‌ای هسته‌ای ایران جواب نداد 30 بهمن 1403 ساختمان‌ جدید بیمه دی در یزد افتتاح شد 8 بهمن 1403 توسعه خط تولید ریل ذوب آهن اصفهان در دست اقدام است 14 آبان 1403 سهامداران برای بهره‌مندی از سود سهمی قابل توجه «وبصادر» تا پایان سال شکیبا باشند 19 مهر 1403 دریافت نشان ملی خلاقیت و نوآوری توسط تیم حس خوب زندگی بیمه آسیا 6 آذر 1403 دستاورد موفقیت‌آمیز گل‌گهر در کسب و استقرار استانداردهای مدیریتی 24 دی 1403 افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت تولید در دو مدول احیا مستقیم فولاد مبارکه 22 مرداد 1403 دستور امام زمان،واجب شرعی،نا مسلمانی،کافر و ... کلید واژه های علم الهدی برای حضور در انتخابات 20 بهمن 1403 حضور موثر بانک ملی ایران در پروژه بزرگ ساماندهی پساب فاضلاب بندرعباس و انتقال آن به صنایع بزرگ شهر 10 بهمن 1403 جایگاه تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکه 18 آبان 1403 مروری بر عملکرد شرکت بیمه سینا در سال ۱۴۰۲ 26 اسفند 1403 تحقیر مردم ایران در بیمه ایران! 19 فروردین 1403 پیام مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران به مناسبت میلاد پیامبر 11 مهر 1403 دستان پر بیمه پاسارگاد با طرح “بیمه نامه عمر و تامین آتیه تکمیلی بازنشستگی گروهی” در فاینکس 18 خرداد 1403 طرح تكافل تكمیلی عمر و حوادث كاركنان دولت رونمایی شد 18 آبان 1403

  شبکه

  درنهایت هم یکی بزرگتر همراه اول و دیجیکالا را می خرد!
  29 فروردین 1403 ساعت 15:06

  درنهایت هم یکی بزرگتر همراه اول و دیجیکالا را می خرد!

  آخرش همراه اول و دیجیکالا رو با هم یکی بزرگ‌تر میخره!اقتصادی که اندازه کیکش بزرگ نشه در نهایت به دو تا سه تراست تبدیل میشه که منافع کل بازار را با هم تقسیم میکنند و دیگر زور هیچکدام به دیگری نمی رسد! این روند در تمام اقتصادهای از رتبه ۱۰۰ تا ۱۶۵ (ایران ۱۶۰) امر حاکم است. 

  صدایی از برخی بلند نشد؛البته مهم هم نیست
  28 فروردین 1403 ساعت 15:40

  صدایی از برخی بلند نشد؛البته مهم هم نیست

  ‏یادداشت می کنیم؛سیدمحمد خاتمی، حسن روحانی، سیدحسن خمینی و اسحاق جهانگیری از اقدام سپاه در پاسخ به اسرئیل حمایت کردند ولی از یک نفر که مدعی مبارزه با رژیم صهیونیستی بود صدایی درنیامد، البته مهم هم نیست!

  تعطیلی پنج شنبه ؛ رفتار ضد توسعه ای در حکمرانی
  28 فروردین 1403 ساعت 01:09

  تعطیلی پنج شنبه ؛ رفتار ضد توسعه ای در حکمرانی

  ‏ ‏وقتی از رفتارهای ضد توسعه در حکمرانی صحبت می‌کنیم یکیش همین تعطیلی پنجشنبه‌ها، یا عدم تغییر ساعت، این افراد نشون دادن هیچ درکی از اقتصاد بین الملل و روابط خارجی ندارند، حجم خسارت این دو تصمیم به زیر ساختهای برق و نظام اقتصادی کشور واقعا سرسام آور است، چرا بدیهیات را نمی‌گیگیرید؟

  این همه مسلمان که شنبه را تعطیل کرده اند را چرا ندیدید؟
  28 فروردین 1403 ساعت 00:21

  این همه مسلمان که شنبه را تعطیل کرده اند را چرا ندیدید؟

  ‏روز شنبه در همه کشورهای مسلمان جزو تعطیلات آخر هفته است. بیش از ۹۵٪ از مسلمانان دنیا روز شنبه تعطیلند.‏حالا #مجلس_انقلابی به دلیل اینکه یهودیان شنبه تعطیلند می‌خواهد پنجشنبه را تعطیل کند!‏۱/۸ میلیارد مسلمان که شنبه تعطیلند را نمی‌بینند، اما ۱۵ میلیون یهودی را می‌بینند!

  ایران ارتباطی با اقتصاد جهان ندارد که نگران تعطیلی پنج شنبه ها هستید
  27 فروردین 1403 ساعت 17:11

  ایران ارتباطی با اقتصاد جهان ندارد که نگران تعطیلی پنج شنبه ها هستید

  ‏به نظر من اين موضوع اعتراض به تعطيل شدن پنجشنبه‌ها به جای شنبه‌ها، خیلی سانتی مانتال و شیک است. 

   ‏ارتباط اقتصاد ایران با اقتصاد جهان به دلایل مهمتری قطع شده و انزوای کامل اقتصادی ایران اتفاق افتاده و پنجشنبه یا شنبه تعطیل شدن، هیچ تاثیری در آن ایجاد نمی‌کند.

  دوران صبر استراتژیک به پایان رسیده است
  26 فروردین 1403 ساعت 18:55

  دوران صبر استراتژیک به پایان رسیده است

  ‏اگر در ۷ اکتبر، ۳ رکن دکترین بن گورین یعنی «غافلگیری»، «انتقال جنگ به داخل سرزمین دشمن» و «ابتکار عمل» به طاق کوبیده شد، عملیات دیشب ایران نیز خطوط قرمز جدیدی ترسیم کرد: ‏زین پس حمله به هر مرکز ایرانی با پاسخ مستقیم مواجه می‌شود. احتمالا دوران «صبر استراتژیک» پایان یافته است.

  چرا صدیقی در نماز جمعه از مردم طلبکار هم بود؟!
  25 فروردین 1403 ساعت 02:49

  چرا صدیقی در نماز جمعه از مردم طلبکار هم بود؟!

  ‏می‌گویند ستاد #نمازجمعه به این دلیل با حضور آقای #کاظم_صدیقی موافقت کرد که بیاید وجمعیت ناچیز نمازگزاران را ببیند و ماستش را کیسه کند.

   ‏حالا دیدید که آمد و متنبه هم نشد و تازه طلبکار هم بود؟ 

   ‏حرمت نمازجمعه را بخاطر دفاع از کسی که متدینین هم از او شاکی‌اند، شکستید. ارزشش را داشت؟

  گویا چیزی برای از دست دادن باقی نمانده!
  23 فروردین 1403 ساعت 21:55

  گویا چیزی برای از دست دادن باقی نمانده!

  ‏ ‏اینکه جناب پناهیان دو روز بعد از آن حرف جنجالی بر صدر جلسه رییس جمهور می‌نشیند یا آقای صدیقی کماکان طبق نوبت به نماز جمعه می‌رود، ظاهراً به ما مردم ربطی ندارد.  موضوع نگران‌کننده تر اما این است که حتی قضاوت تاریخ هم برایشان مهم نیست. یعنی چیزی برای از دست دادن باقی نمانده!

  چرا با مردم لجاجت می کنید؟
  23 فروردین 1403 ساعت 21:51

  چرا با مردم لجاجت می کنید؟

  ‏طرف باغ هزارمیلیاردی را غیرقانونی به نام خود و خانواده‌اش ‌اش سند زده وقتی افشا شده مجبور شده آن را برگرداند.‏در هر دین و مذهبی و شرع و قانونی این عمل را مال‌مردم‌‌خواری و مستحق مجازات می‌دانند اما در مذهب حاکمان ما او را پیشنماز جمعه می‌گذارند!‏با مردم لجاجت می‌کنید!‏نتیجه‌اش! ؟

  ای کاش زمان روحانی هم چنین صبر استراتژیک و برخورد مومنانه ای داشتید!
  22 فروردین 1403 ساعت 17:07

  ای کاش زمان روحانی هم چنین صبر استراتژیک و برخورد مومنانه ای داشتید!

  می خواهم بگویم ای کاش این صبر و متانتی که از جانب تندروها در دولت رئیسی شاهد آن هستیم و مدام به صبر استراتژیک و برخورد مومنانه تاکید می ورزند در زمان دولت روحانی شاهدش بودیم.اگر چنین بود حتما وضعیت مردم و اقتصاد کشور بهتر از این بود.ولی چه سود که برخی چشم دیدن دولت روحانی را نداشتند و منتظر شکست اش بودند.

  بازی عوض شد؛حالا منتقدین مقصر وضع موجود هستند
  21 فروردین 1403 ساعت 01:27

  بازی عوض شد؛حالا منتقدین مقصر وضع موجود هستند

  ‏ ‏۹۶ وقتی روحانی، رییسی و قالیباف را شکست داد در کمتر از دو سال دو قوه دیگر را به آنها دادند، کنار روحانی در جلسه سران قوا دو به یک نشستند ولی همه چیز تقصیر روحانی بود، حالا بعد ۴سال مجلس و ۳سال دولت خودشان،نه تنها مقصر وضع موجود نیستند بلکه منتقدین تروریست اقتصادی هم شدند!

  یعنی یک خبرنگار نبود که این سوال را از رئیس بانک مرکزی بپرسد؟!
  21 فروردین 1403 ساعت 01:18

  یعنی یک خبرنگار نبود که این سوال را از رئیس بانک مرکزی بپرسد؟!

  ‏شنیدم رییس بانک مرکزی باز گفته قیمت دلار غیررسمی فقط در واردات قاچاق و خروج سرمایه نقش داره و هیچ اهمیتی نداره! 

  ‏یعنی یه خبرنگار در این کشور پیدا نمیشه از این رییس کل بپرسه: بله ! حتما همینی هست که شما میگید، فقط میشه بفرمایید قیمت «رسمی» سکه و طلا در کشور با کدام نرخ دلار محاسبه می‌شود؟ فقط همین یک قلم را بفرمایید، تاثیرات بقیه پیش‌کش!

  امثال پناهیان گویا فقط مصونیت اقتصادی ندارند!
  19 فروردین 1403 ساعت 03:05

  امثال پناهیان گویا فقط مصونیت اقتصادی ندارند!

  صحبت هایی که پناهیان در مورد حضرت پیامبر و امام علی در تلویزیون مطرح کرده را اگر یک غیرخودی در یک رسانه دست چندم می نوشت و یا می گفت چه سرنوشتی داشت؟امثال این آقا در همه زمینه ها مصونیت دارند ؛یعنی فقط مصونیت اقتصادی ندارند!

  ‏هيجانی نخرید!/‏هیجانی نفروشید!
  17 فروردین 1403 ساعت 03:44

  ‏هيجانی نخرید!/‏هیجانی نفروشید!

  ‏گاهی فقط باید به بازارها نگاه کرد تا جایی به آرامشی هرچند نسبی برسد. در بلند مدت این #عقلانیت و توجه به روندهاست که برنده رفتار و کنش اقتصادی است، نه رفتارهایی از سر ترس جا ماندن یا حرص بدست آوردن .


  فرق دولت فعلی و قبلی از نگاه عباس عبدی
  17 فروردین 1403 ساعت 03:39

  فرق دولت فعلی و قبلی از نگاه عباس عبدی

  ‏با وضعی که اکنون می‌بینیم، اگر اتفاقات نیمه دوم سال ۹۸ در این دولت رخ داده بود؛ قطعا قیمت ارز در مدت کوتاهی چند برابر می‌شد.

  ‏تشدید تحریم‌های ترامپ

  ‏اعتراضات خشونت‌بار آبان ۹۸

  ‏ترور سردار سلیمانی

  ‏زدن هواپیمای اکراینی

  ‏حمله به عین‌الاسد

  ‏کرونا

  ‏این فرق دولت کنونی با قبلی است.

  برو بالا