پیام مدیرعامل بیمه آسیا به مناسبت ایام نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ هجری شمسی

پیام اقتصاد آنلاین :  پیام مدیرعامل بیمه آسیا به مناسبت ایام نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ هجری شمسیمسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا به مناسبت ایام نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ هجری شمسی پیام تبریک صادر کرد.


پیام مدیرعامل بیمه آسیا به مناسبت ایام نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ هجری شمسی

در پیام مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا به مناسبت ایام نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ هجری شمسی آمده است:

بسم‌ ا… الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال؛

حوّل حالنا الی اَحسن الحال

گره خوردن بهار طبیعت و بهار قرآن و عبادت، ارمغانی است از جانب حق تعالی تا وجودمان را از رحمت و غفران الهی سرشار سازیم.

دست مریزاد همراه با تهنیت آغاز سال ۱۴۰۳ تقدیم همکاران عزیزم و خانواده مکرمشان در سراسر کشور که شایسته بیش از این هستند.

سال ۱۴۰۲ سال برافراشتن پرچم  پرافتخار بیمه آسیا بر تارک صنعت بیمه کشور بود که با شایستگی، اعتماد و اطمینان را برای بیمه گذاران خود به ودیعه گذاشت.

ارزیابی مثبت و شایسته تشویق بیمه مرکزی از عملکرد بیمه آسیا بر اساس گزارش کمیته ارزیابی این سازمان به دلیل اهتمام مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت در رعایت مصوبات شورایعالی بیمه، سودآوری، افزایش سرمایه، حفظ سطح یک توانگری مالی، کسب رتبه اول بیمه آسیا در ارزیابی یکصد شرکت برتر ایران برای هفتمین سال (IMI100)، احقاق حقوق بیش از ۲۲۰ میلیارد تومانی بیمه آسیا پس از سه دهه، برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی شرکت بدون بند حسابرسی و همچنین افزایش کیفیت ارائه خدمات با بالاترین شفافیت مالی، بخشی از موفقیت های گوناگون بیمه آسیا در سال ۱۴۰۲ بود که با تدبیر و دور اندیشی یکایک اعضای خانواده بزرگ بیمه آسیا محقق شد.

در اینجا شایسته است یاد و خاطره همکاران درگذشته مان را گرامی بداریم. یقینا خدمات ارزشمند این عزیزان فراموش نشدنی است و تعهد کاری، صداقت و منش نیکویشان همواره در یادها ماندگار خواهد بود.

تدابیر هیات مدیره، همراهی معاونین، تلاش مدیران، مشاوران،کارکنان شاغل، بازنشستگان و شبکه فروش را ارج نهاده وحلول سال نو و بهار سرورانگیز و زندگی بخش سال ۱۴۰۳ را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم و امید بسیار دارم در سال جدید با یکی شدن دلهای مان، توکل برخداوند سبحان، عنایات ویژه امام زمان(عج)، نام گذاری های حکیمانه مقام معظم رهبری و همگام و همراه با سیاست های اقتصادی کشور، سهم خود در توفیق صنعت بیمه کشور و ارائه خدمات شایسته بیمه ای به مردم عزیزمان را افزایش دهیم و از درگاه خداوند متعال برای همکاران عزیزم و خانوادههای معززشان، شادکامی و خوشبختی فراوان در سال جدید آرزومندم.

مسعود بادین

نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل”

انتهای پیام/