بانک تجارت به جای شعر وشاعری به مردم خدمات دهد!

پیام اقتصاد آنلاین: البته که فشل و غیرکارآمد بودن سیستم بانکی کشور مسئله جدیدی نیست اما این موضوع همواره در شرایط خاص بیشتر به چشم می آید.


بانک تجارت به جای شعر وشاعری به مردم خدمات دهد!

به گزارش پیام اقتصاد آنلاین ، معمولا  در روزهای پایانی سال حجم و ترافیک تبادل پولی و مالی افزایش می یابد و این حداقل انتظار از سیستم بانکی کشور است که از پس مدیریت این موضوع بر بیاید ولی چه سود که چنین نیست.

در شرایطی که در کشورهای توسعه یافته بانک ها در امر خدمات دهی کارآمد ونوآور هستند و تسهیلاتی که به مردم ارائه می دهند کارگشا است در اینجا یعنی کشورمان بانک ها در شرایط خاص حتی از پس مدیریت چند تراکنش ساده هم برنمی آیند.

یکی از این بانک ها بانک تجارت است.این روزها در و دیوار شهر پر شده از شعر و شاعری های این بانک ولی دریغ از یک خدمت ساده!

لابد مسئولان این بانک تصور می کنند با افزایش حجم تبلیغات شهری و رسانه ای می توان بانک تجارت را بر سر زبان ها انداخت ولی وقتی در خدمات این بانک لنگ می زند آن تبلیغات هم بلا اثر است.تقریبا هیچ یک از خیابان های اصلی شهر خالی از تبلیغات این بانک نیست که در آن از شعر شاعران نامی ایران وام گرفته شده تا منویات این بانک تبلیغ شود.همچنین تبلیغات کاغذی این بانک هم تقریبا هر روز در برخی روزنامه ها به چاپ می رسد که نشان می دهد بودجه خوبی برای امر تبلیغات اختصاص داده شده است.

اما در کنار این موضوع و  در حالی که در روزهای پایانی سال هستیم و طبیعتا استفاده از حساب‌های بانکی بیشتر است اما متاسفانه سایت بانک تجارت بیش از ۵ ساعت دچار اختلال و سرویس پیامکی آن نیز بدون هیچ گونه اطلاع رسانی درست توسط این بانک که ادعای تجارت را دارد تعطیل بود.

آیا بهتر نیست این بانک به جای این همه هزینه تبلیغات و  شعر و شاعری قدری هم برای خدمت به مردم هزینه نماید تا سیستم های آن اینگونه فشل نباشد.

انتهای پیام/