تجدید درخواست کارکنان نفت از پیروز انتخابات؛ حذف امید وطن خواه و استفاده از توانمندی جلیل سالاری

پیام اقتصاد آنلاین:جمعی از کارکنان صنعت نفت، مجددا طی نامه‌ای سرگشاده، با انتقاد انتخاب امید وطن‌خواه به عنوان مسئول ستاد نفت و انرژی پزشکیان، خواستار بهره‌گیری از تجربیات و تخصص جلیل سالاری در وزارت نفت در صورت انتخاب هر کدام از کاندیداهای مرحله دوم انتخابات به عنوان رئیس‌جمهور شدند.

تجدید درخواست کارکنان نفت از پیروز انتخابات؛ حذف امید وطن خواه و استفاده از توانمندی جلیل سالاری

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ در نامه درخواست جمعی از کارکنان صنعت نفت خطاب به پزشکیان و‌ جلیلی آمده است: هر یک از کاندیداهای محترم در صورت پیروزی در انتخابات پیش‌رو، قطعا نیازمند گزینه‌ای برای وزارت نفت هستند که از تخصص، تجربه و توانمندی بالایی برخوردار بوده و در جمع کارکنان صنعت نفت مقبولیت داشته باشند.

در ادامه این نامه آمده است: با عنایت به سوابق و محبوبیت جلیل سالاری در بین جمع زیادی از کارکنان صنعت نفت، همچنین با توجه به تاکید هر دو کاندیدا مبنی بر ضرورت استفاده از کارشناسان خبره در حوزه های مختلف و ‌فارغ از هر نوع گرایش سیاسی، می‌توان مدعی شد که جلیل سالاری از تجربه، تخصص و توانمندی بیشتری نسبت به سایرین برخوردار است؛ لذا لازم است در صورت کسب موفقیت هر یک از کاندیداها در مرحله دوم انتخابات، از توانمندی ایشان در وزارت نفت استفاده گردد. ضمن اینکه این انتخاب می تواند راستی آزمایی از سخنان و قول های انتخاباتی ایشان نیز محسوب گردد.

در این نامه همچنین از انتخاب امید وطن‌خواه به عنوان مسئول ستاد نفت و انرژی پزشکیان انتقاد شده و در آن آمده: انتخاب فردی که نه‌تنها سوءمدیریت و ضعف‌های او در گذشته اثبات شده بلکه هیچ مقبولیتی در بین کارکنان صنعت نفت ندارد هشداردهنده است که مبادا در آینده شاهد انتخاب چنین گزینه‌هایی در وزارت نفت دولت آتی باشیم.

انتهای پیام/