صندوق قرض الحسنه شاهد پذیرای بازدیدکنندگان نمایشگاه دستاوردهای سازمان ها و شرکت های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام اقتصاد آنلاین: صندوق قرض الحسنه شاهد در نمایشگاه دستاوردهای سازمان ها و شرکت های اقتصادی، فرهنگی و خدماتی بنیاد شهید و امور ایثارگران پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.


 

 

صندوق قرض الحسنه شاهد پذیرای بازدیدکنندگان نمایشگاه دستاوردهای سازمان ها و شرکت های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران

نمایشگاه دستاوردهای سازمان ها و شرکت های اقتصادی، فرهنگی و خدماتی بنیاد شهید و امور ایثارگران از فردا (سه شنبه) ۲ لغایت جمعه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ در سال ۳۸نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

بر اساس این گزارش صندوق قرض الحسنه شاهد به عنوان یکی از نهادهای خادم به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران و تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

میلاد ربیع زاده رییس اداره روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد و مدیر غرفه این صندوق در نمایشگاه دستاوردهای سازمان ها و شرکت های اقتصادی، فرهنگی و خدماتی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:صندوق قرض الحسنه شاهد به عنوان قدیمی ترین و دارای جایگاه نخست پرداخت تسهیلات در بین صندوق های قرض الحسنه کشور تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه حضور پر رنگ و موثری برای معرفی هر چه بیشتر خدمات و تسهیلات به خانواده های گرانقدر شاهد و ایثارگر عضو خواهد داشت.

رییس اداره روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد افزود: این صندوق با کسب بیش از ۹۰ درصد جلب رضایت خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو، افتخار دارد یکی از مجموعه های موفق در خدمتگزاری به این قشر گرانقدر از ملت شریف ایران باشد.

در این نمایشگاه سازمان ها و شرکت های اقتصادی، فرهنگی و خدماتی وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران دستاوردها و خدمات خود را به بازدیدکنندگان معرفی می کنند.

 

 

انتهای پیام/