راه اندازی اتوپلاس طلایی بیمه نوین در تمامی مراکز استان‌ها

پیام اقتصاد آنلاین:اتوپلاس طلایی بیمه نوین از ابتدای اسفند ماه در پنج شهر گنبدکاووس، ملایر، زاهدان، یاسوج و نیشابور نیز راه اندازی خواهد شد.


راه اندازی اتوپلاس طلایی بیمه نوین در تمامی مراکز استان‌ها

این شرکت در راستای گسترش و ارتقای خدمات بیمه‌ای، طرح اتوپلاس طلایی خود را از ابتدای اسفندماه در پنج شهر دیگر نیز راه اندازی میکند و بدین ترتیب در تمامی مراکز استان‌های کشور این طرح اجرایی می‌شود.

طرح اتوپلاس طلایی بیمه نوین به عنوان خدمتی ویژه و بر اساس نیازسنجی مشتریان ‌برای دارندگان بیمه‌نامه بدنه اتومبیل این شرکت طراحی شده و خدمات امدادی متنوعی را به صورت رایگان ارائه می­‌دهد.

اتوپلاس طلایی به‌طور کلی شامل خدمات امداد خودروی رایگان، اعزام امدادگر شبانه روزی، آماده سازی و حمل خودرو در شهر و جاده در صورت خرابی، تعویض لاستیک پنچر، انجام خدمات باتری به باتری، مشاوره تلفنی ٢٤ساعته، سوخت رسانى و انتقال سرنشین خودرو معیوب در جاده می­‌شود.

این طرح بیمه‌ای پیش از این در 41 شهر کشور از طریق شعب و باجه­‌های بیمه نوین در تهران، کرج، اصفهان، شهررضا، گلپایگان، شاهین شهر، نجف آباد، مشهد، بیرجند، اهواز، شیراز، زنجان، کرمان، قزوین، قم، اراک، گرگان، رشت، انزلی، چالوس، ساری، آمل، تنکابن، همدان، یزد، بجنورد، اردبیل، تبریز، بندرعباس، کرمانشاه، شهرکرد، سنندج، ارومیه، سیرجان، لار، سمنان، کاشان، ایلام، سبزوار، خرم آباد و بوشهر رونمایی و اجرایی شده بود.

گفتنی است، اتوپلاس طلایی بیمه نوین به زودی در تمامی شهرهای کشور اجرایی خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت بهره‌مندی از طرح اتوپلاس و یا کسب اطلاعات بیشتر می­‌توانند علاوه بر مراجعه به شعب و نمایندگی‌­های بیمه نوین با خط ویژه 02123047 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/