حسین گروسی: فرایندهای حقوقی و ثبت املاک در مناطق آزاد تسهیل می شود

پیام اقتصاد آنلاین : مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: فرایندهای حقوقی و ثبت املاک در مناطق آزاد تجاری - صنعتی که بصورت الکترونیکی انجام می شود تسهیل می یابد.


حسین گروسی: فرایندهای حقوقی و ثبت املاک در مناطق آزاد تسهیل می شود

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، حسین گروسی در نشست تخصصی سازمان های مناطق آزاد کشور با سازمان ثبت اسناد و املاک افزود: هر سرمایه گذاری نیاز به یک ثبات ملکی دارد و تکلیف باید مشخص باشد. خوشبختانه با سبقه ای که از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور داریم تصمیمات خوبی گرفته شده و تکلیف اسناد  طرح کاداستر و حدنگار بخصوص در مناطق ازاد اجرایی شده است.

وی افزود: دنیای امروز دنیای داده ها است. کشورهایی دارای درآمد سرانه ۱۵ هزار دلار به بالا است که در فناوری های نوین وارد شده اند لذا بهره گیری از فناوری های نوین در کشور ما ضروری است.

گروسی با بیان اینکه استفاده از فناوری نوین در بازارهای مالی باید در خدمت عامه مردم باشد، بر بهره‌گیری صحیح از وب سرویس ها در جهت خلق ارزش و توسعه اقتصادی کشور تاکید کرد.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو بیان داشت:‌ بهینه سازی خدمات جاری از منظر زمان و هزینه، تقویت نظارت‌ هوشمند، از جزیره‌ای خارج کردن بازار سرمایه و هم‌افزایی با سایر بخش های اقتصاد برخی از مزایای استفاده از فناوری‌های جدید در بازارسرمایه کشور هستند.

انتهای پیام/