پیام حضور فعال شرکتها در نمایشگاه ایران بیوتی به مسئولان

پیام اقتصادآنلاین:مدیرعامل یک شرکت تولیدی، حمایت‌ از روند توسعه صنایع پایین‌دست و ریل‌گذاری برای تکمیل زنجیره ارزش را زمینه‌ساز رشد و رونق اقتصادی دانست.

پیام حضور فعال شرکتها در نمایشگاه ایران بیوتی به مسئولان

اصلان محقق گفت: حمایت همه جانبه از حوزه پایین دست صنعت پتروشیمی و صنایع تکمیلی فعال در این عرصه، زمینه رشد و رونق صنعتی را در کشور فراهم می‌سازد چراکه این صنایع تولیدی پتانسیل بالایی در اشتغالزایی و توسعه صنعتی و همچنین بی‌نیاز ساختن کشور از واردات و جلوگیری از خروج ارز و‌همچنین صادرات دارند که می‌توان این پتانسیل را هرچه بیشتر به فعلیت درآورد. پیام حضور شرکتهای خصوصی در نمایشگاه ایران بیوتی، نمایش همین توانمندی‌ها و پتانسیل‌هاست. 

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی از ۲۹ فروردین‌ تا‌ اول اردیبهشت در تهران گفت: این نمایشگاه فرصتی برای اراِِیه محصولات مرتبط با صنایع تکمیلی است و شرکتهای فعال در این حوزه در این نمایشگاه عملکرد خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. 

مدیرعامل این شرکت تولیدی محصولات مادر و کودک، با اشاره به اینکه در سال های اخیر شرکت های تولیدی زیادی در این حوزه‌ و حوزه‌های مشابه فعالیت خود را آغاز کرده‌اند گفت: بسیاری از شرکتهای بنام و مطرح تولیدی در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی و سلولزی و صنایع وابسته در نمایشگاه ایران بیوتی حضور دارند که نشانه رونق صنایع تکمیلی در کشور است. شرکت طب پلیمر آسیا نیز یکی از همین شرکتها در صنایع پایین دستی است که در زمینه تولید محصولات مادر و کودک، ظروف بسته‌بندی،ظروف آزمایشگاهی و دارویی فعالیت داشته و مواد اولیه خود را از پتروشیمی هایی چون نویدزر شیمی، جم، مارون، خوزستان و ... خریداری کرده و مفتخر به تولید محصولات صادراتی جهت رقابت در بازارهای آسیایی و اروپایی است.

محقق ابراز امیدواری کرد با حمایت هرچه بیشتر مسولین محترم بویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی از توسعه و تکمیل صنایع تکمیلی، شاهد افزایش رونق این صنایع و به تبع آن رونق و رشد اقتصادی کشور باشیم.

انتهای پیام/