پیام تسلیت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در پی شهادت مستشاران نظامی ایران

 پیام اقتصاد آنلاین :  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در پیامی شهادت مستشاران نظامی ایران در حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق تسلیت گفت.


پیام تسلیت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در پی شهادت مستشاران نظامی ایران

شهادت عزت و حیات ابدی در جوار قرب الهی و دستیابی به لقاءالله و ورود به ضیافت الهی است. این شهادت نه تنها برای شهید بلکه برای دیگران، چراغ پرفروغی است تا در طریق هدایت الهی قرار گیرند و در مقابل حزب الشیطان و استکبار قرار گیرند و زندگی افتخارآمیز ابدی را برای خود رقم زنند.

و قدس این مهبط وحی و منزل پیامبران و قبله اول مسلمین، دیرزمانی است در بند صهیونیست پلید گرفتار شده و مجاهدان طریق القدس آزادی آن را آرمان اسلامی و الهی خود قرار داده‌اند و تلاش خود در دستیابی به این هدف معطوف داشته و البته شهادت در راه آن را افتخاری ارزشمند و والا برای خود دانسته و می‌دانند.

بار دیگر رژیم غاصب و منفور صهیونیستی، فرزندانی رشید و فداکار را از خطه دلاورخیز ایران اسلامی را به شهادت رساند تا به خیال خام خود، بر شکست‌های متعدد و غیرقابل جبران خود سرپوش گذارد و وقفه‌ای در آرمان آزادی قدس شریف ایجاد کند؛ غافل از آنکه این شهیدان والامقام، در نیل به افتخار شهادت، دشت‌ها و کو‌ه‌های فراوان پیموده‌ و سختی‌های فراوان متحمل شده‌اند و غافل از آنکه با ریختن هر قطره خون شهیدی بر زمین، انسانهای مصمم‌تر و مبارزی بوجود می‌آیند که راه ایشان را با قوت و قدرت ادامه می‌دهند.

سلام و رحمت خدا و اولیائش، بر شهیدان این حادثه که از خداوند مهربان خود، نشان قبول مجاهدتِ درازمدت خود را دریافت کردند و لعنت و نفرین بر سردمداران رژیم ظالم و متجاوزصهیونیستی باشد.

اینجانب به نوبه خود شهادت مجاهد طریق‌القدس سرلشکر پاسدار« محمدرضا زاهدی» و همرزمان شهیدش را  به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(دام‌ظله)، جبهه مقاومت، مردم شهیدپرور ایران اسلامی و بالاخص خانواده­های معزز و مکرم ایشان، تبریک و تسلیت عرض می­نمایم.

 خداوند متعال به  حق ماه مبارک رمضان و به برکت  خون این شهیدان سرافراز، جهانیان در آینده‌ای نزدیک زوال و نابودی این رژیم خونخوار را به چشم خود ببینند و قدس از چنگال دشمنان بشریت آزاد شود. ان‌شاءالله

محمدرضا پیرحسینلو  

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

انتهای پیام/