امام جمعه قم : این ملت تا از اسرائیل انتقام نگیرد دست بر نمی‌دارد

پیام اقتصاد آنلاین : خطیب جمعه قم با بیان اینکه ما آمریکا را متهم ردیف اول در حمله اخیر به کنسولگری ایران در سوریه می‌دانیم، گفت: رژیم اشغالگر بدون موافقت و دستور آمریکا کاری انجام نمی‌دهد، هم اکنون اسرائیل همچون حیوانی است که محاصره شده و راه فراری نمی‌بیند به این طرف و آن طرف چنگال می‌زند تا خود را نجات دهد.


امام جمعه قم : این ملت تا از اسرائیل انتقام نگیرد دست بر نمی‌دارد

 به گزارش ایسنا، آیت الله حسینی بوشهری در مراسم نماز جمعه که امروز ۱۷ فروردین در مصلی قدس قم برگزار شد، عنوان کرد: شعار سال نیاز به تبیین بیشتری دارد، رهبر انقلاب از ۱۳۸۰ برای هر سال، شعاری انتخاب کردند، از سال ۱۳۸۷ به بعد تمام شعارهای سال رهبری به خصوص در این سال‌های اخیر در رابطه با اقتصاد و تولید است، رهبری حجت را هم بر مسئولین تمام کردند.

 وی افزود: رهبری فرمودند اشکال اقتصاد ما این است که دولتی است، باید از این حالت خارج شود تا در نتیجه شاهد رشد اقتصاد باشیم.

 امام جمعه قم با اشاره به انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس گفت: آنچه که دیگران در آینه می‌دیدند امام خمینی (ره) در خشت خام دیدند و در این ۶ماه اخیر تنها مسلمانان نیستند که شعار مرگ بر اسرائیل می‌دهند بلکه در کشورهای اروپایی و غربی هر کس با زبان خود انزجار خود را از این رژیم پوشالی اعلام می‌کند، در واقع این روز، یک روز جهانی شده است، همانطور که این روز از ابتدا روز جهانی قدس نامیده شد.

 آیت الله حسینی بوشهری افزود: در طول این ۷۵سال کارنامه قطوری از جنایت‌های این رژیم وجود دارد، اما جنایات این شش ماه اخیر این رژیم کم نظیر یا بی نظیر است، هم اکنون اسرائیل همچون حیوانی است که محاصره شده است و راه فراری نمی‌بیند به این طرف و آن طرف چنگال می‌زند تا خود را نجات دهد.

 وی تاکید کرد: به همین دلیل است که به کنسولگری ایران در سوریه اینطور حمله می‌کند و یا مزدوران دستور گرفته خود را در شرق کشور ما به حالت آماده باش در می‌آورد، امروز سراسر تلاویو را ترس و وحشت فرا گرفته است.

 آیت الله حسینی بوشهری افزود: البته رهبر انقلاب فرمودند سیلی این حمله به کنسولگری را خواهند خورد، عین الاسد را فراموش نکنید، چه کشوری جرات دارد که به پایگاه نظامی آمریکایی حمله کند، امروز هم باید آمریکا بترسد و هم اسرائیل، که البته می‌ترسند و آمریکا مدام اعلام می‌کند که ما نقشی در این حمله نداشته‌ایم اما این ملت تا انتقام نگیرد دست بر نمی‌دارد.

 خطیب جمعه قم با بیان اینکه ما آمریکا را متهم ردیف اول در حمله اخیر به کنسولگری ایران در سوریه می‌دانیم، گفت: رژیم اشغالگر بدون موافقت و دستور آمریکا کاری انجام نمی‌دهد، امام خمینی فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند همین هم شد و در طول این سال‌ها نقشه‌های مختلفی علیه ایران کشیدند اما به فضل الهی نتوانستند هیچ کاری پیش ببرند.

 وی تصریح کرد: صهیونیست‌ها دو شکست خوردند، اول طوفان الاقصی که به گفته رهبری برای آن‌ها قابل التیام نیست، دوم اینکه ارتش آن‌ها که ادعای قدرت داشت تمام هنرش در غزه این است زن و بچه‌ها را بکشند، نه غزه را گرفتند و نه حماس را شکست دادند، درود بر این ملت قهرمان غزه که این چنین ایستادگی می کنند.

 آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: امروز طبق گزارشات راهپیمایی قدس به صورت استثنایی و کم نظیر در کشور برگزار شده است و البته باید هم اینطور باشد.

 وی در پایان گفت: رهبر انقلاب در سخنرانی اخیر فرمودند در مسئله حجاب دست دشمنان در کار است و تنها به این بسنده نمی‌کنند بلکه هدفشان این است اوضاع زن را به دوران پیش از انقلاب برگردانند، باید این توطئه‌ها را شناخت و آگاه بود.

انتهای پیام/