تقدیر از بانوان منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به مناسبت روز زن

پیام اقتصاد آنلاین : هم‌زمان با میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن، مراسمی با حضور مدیران و کارکنان منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس برگزار و از بانوان شاغل در منطقه ویژه با اهدای هدایایی تقدیر شد.


تقدیر از بانوان منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به مناسبت روز زن

«محمدرضا پیرحسینلو» سرپرست منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در این مراسم ضمن تبریک روز زن به بانوان شاغل در منطقه ویژه، گفت: زنان در همه عرصه‌های زندگی، از جمله عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نقش مهمی را ایفا می‌کنند و حضور بانوان در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس نیز نشان از توانمندی و شایستگی آنان است.

وی افزود: بانوان شاغل در منطقه ویژه، علاوه بر فعالیت سازمانی، نقش مهمی در اداره امور خانه و خانواده نیز دارند و این مسئولیت دوچندان، نشان از قدرت، تلاش و فداکاری بانوان است. سرپرست منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با اشاره به تلاش‌های در خور تحسین بانوان همکار در پیشبرد اهداف سازمانی، توجه به امر آموزش تخصصی بانوان با هدف افزایش توانمندی، سطح کارآمدی و ارتقای شغلی آنان را یادآور شد و گفت: سوابق کاری و تحصیلی بانوان شاغل در منطقه نشان‌دهنده تجربه و سطح علمی بالای همکاران است و استفاده از این ظرفیت‌ها را مدنظر قرار خواهیم داد.

انتهای پیام/