با عشق با ام وی ام

پیام اقتصاد آنلاین :مدیران خودرو با دارا بودن بیش از پانصد هزار مشتری، با ایجاد واحد باشگاه مشتریان، همواره تلاش کرده تا بهترین خدمات پس از فروش، فرهنگی، هنری و آموزشی را برای خریداران خود و سایر اقشار مردم فراهم کند.


با عشق با ام وی ام

در آخرین برنامه انجام شده توسط باشگاه مشتریان ام وی ام در تاریخ سوم آذر ماه 1402، رویداد خیریه با همکاری موسسه خیریه مهرآفرین در منطقه پونک تهران برگزار شد. در این رویداد که نزدیک به دویست کودک مشتمل از کودکان مشتریان و کودکان تحت حمایت خیریه مهر آفرین به همراه مربیان و خانواده ها حضور داشتند، اوقات فراغت خوشی طی یک روز برای همه فراهم شد.

حضور مدیر عامل شرکت مدیران خودرو جناب آقای جک لی، بهمراه مدیران ایرانی  و معاونت های چینی این شرکت و بسیاری از رسانه های خودرویی کشور از نکات بسیار مثبت این رویداد تلقی می شد.

نقاشی روی کاغذ و دیوار، والیبال، پنالتی، درست کردن ساندویچ و مسابقه دو تنها بخش کوچکی از برنامه هایی بود که برای کودکان آماده شده بود و در نهایت به تمامی بچه ها مدال اهدا شد و برندگان مسابقات مختلف جوایز ارزنده ای را دریافت کردند.

در این رویداد نماینده خیریه مهرآفرین به همراه چند تن از نمایندگان ام وی ام ضمن سخنرانی از برنامه ها و فعالیت های خیریه خود گفتند. برند ام وی ام در سال گذشته مسیر مسئولیت های اجتماعی خود را در حمایت از حق تحصیل همه کودکان ایران تعیین کرده است و تمامی نمایندگان شرکت صنایع مدیران خودرو نیز در همین راستا فعالیت های متعددی داشته اند.

در نهایت عصر روز جمعه سوم آذر تبدیل به خاطره خوشی برای بچه ها شده بود.

انتهای پیام/