دریافت نشان ملی خلاقیت و نوآوری توسط تیم حس خوب زندگی بیمه آسیا

پیام اقتصاد آنلاین :   دریافت نشان ملی خلاقیت و نوآوری توسط تیم حس خوب زندگی بیمه آسیاهجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌ عمومی با حضور پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات، مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط‌عمومی ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی سراسر کشور در مرکز همایش‌های فرهنگ و هنر برگزار شد و شرکت حس خوب زندگی موفق به اخذ نشان خلاقیت و نوآوری گردید.


دریافت نشان ملی خلاقیت و نوآوری توسط تیم حس خوب زندگی بیمه آسیا

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌ عمومی با حضور پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات، مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط‌عمومی ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی سراسر کشور در مرکز همایش‌های فرهنگ و هنر برگزار شد و شرکت حس خوب زندگی موفق به اخذ نشان خلاقیت و نوآوری گردید.

هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌ عمومی، فرصتی برای معرفی بهترین آثار انتشاراتی روابط‌عمومی در ایران بود. این جشنواره همچنین، فرصتی برای بحث و گفتگو در مورد آینده فناوری و تأثیر آن بر روابط‌عمومی فراهم کرد.

خاطر نشان می‌سازد شرکت حس خوب زندگی به عنوان نماینده ممتاز شرکت بیمه آسیا در رشته‌های مختلف بیمه‌ای فعالیت داشته و نیز در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع مختلف در حال فعالیت می‌باشد و همواره در جهت ارتقا سطح کیفی و ارائه خدمات نوآورانه کوشا بوده است.

 

انتهای پیام/