رونمایی پتروشیمی غدیر از محصول جدید : PVC-S70 با گرید مدیکال

پیام اقتصاد آنلاین : صنعت تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از صنایع راهبردی کشور، تولیدی بالغ بر ۳هزار  کالای برپایه مواد پلیمری دارد.


رونمایی پتروشیمی غدیر از محصول جدید : PVC-S70 با گرید مدیکال

این کالا با قطعات جانبی تا حدود ۶هزار قطعه را تشکیل می دهند. مطابق با تمامی استانداردهای موجود در دنیا و انواع فارماکوپه های دارویی و تجهیزات پزشکی، باید مواد اولیه مورد استفاده در این صنعت مدیکال گرید باشند.

صنعت پزشکی، سالانه نیاز حدود ۷هزار تنی خود را با بصورت واردات تأمین می نماید.

پس از اعلام نیازهای مکرر صنعت پزشکی کشور، مدیر عامل، هیأت مدیره و سیاست گذاران شرکت در مجموعه تاپیکو، با حرکتی جهادی پروژه ای را برای دستیابی به این گرید در پتروشیمی غدیر تعریف کردند، که با عنایات پروردگار متعال پس از تلاشهای فراوان تیم اجرایی پروژه، این شرکت موفق به دستیابی به تولید PVC با گرید ppm Rvcm<1 به عنوان شرط اول و حیاتی تولید این پلیمرهای مدیکال گرید گردید.

در گامهای بعدی نیز این شرکت اقدام به اخذ تأییدیه آزمایشگاهی از آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو مطابق با استانداردهای Ph. E 3.1.3 Astm 3749-13 اروپا نموده است.

جذابیت های صادراتی این محصول بسیار بالاست و کشورهای ترکیه و روسیه مشتری های ویژه آن می باشند.

پایداری تولید، نکته اساسی تولید ماست. یعنی تمامی زنجیره خوراک و تولید PVC.med در پتروشیمی غدیر وجود دارد. پتروشیمی غدیر VCM را خودش تولید می کند، لذا این شرکت می تواند تولید تضمین شده و پایداری جهت پاسخگویی به نیاز صنعت پزشکی ایجاد نماید.

انتهای پیام/