در تفاهمنامه بیمه البرز با وزارت میراث فرهنگی صورت گرفت:

حمایت بیمه البرز از هنرمندان و تشکل های تخصصی صنایع دستی

پیام اقتصاد آنلاین : مدیرعامل بیمه البرز در آیین امضای تفاهمنامه همکاری با وزارت میراث فرهنگی که در محل این‌وزارتخانه و با حضور معاون صنایع دستی وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی برگزار شد با اشاره به نقش هنرمندان و‌ تولید کنندگان صنایع دستی در گسترش فرهنگ و‌هنر یک جامعه و همچنین‌ بعنوان نمادی از هویت و تمدن هر ملتی گفت: تشویق و حمایت از هنرمندان و صنعتگران این حوزه بسیار حائز اهمیت است و از این رو بیمه البرز در راستای پایبندی به مشارکت های اجتماعی و ایفای نقش موثر، حمایت همه جانبه خود را از این جامعه شریف و فرهیخته اعلام می نماید.


حمایت بیمه البرز از هنرمندان و تشکل های تخصصی صنایع دستی

موسی رضایی با تاکید بر اینکه بیمه البرز در انعقاد این قرار داد به هیچ وجه به دنبال سودآوری نیست از کارآفرینی و‌ اشتغالزایی هر چه بیشتر در این‌حوزه با مشارکت و حمایت بیمه البرز خبر داد.

مریم جلالی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز در این آیین با استقبال از نگاه و‌رویکرد خاص بیمه البرز به این حوزه گفت: این شرکت ثابت کرد که عضوی از خانواده بزرگ هنرمندان و‌تشکل های صنایع دستی است و امیدواریم با خوشنامی و ابتکار عملی که از بیمه البرز سراغ داریم طرح‌های نوین خود را برای حمایت از هنرمندان ابداع و عرضه کند.

لازم به ذکر است در این تفاهنامه، بسته های تخفیفی بیمه البرز در حوزه بیمه های اشخاص، اموال، پوشش درمان و‌بیمه زندگی شوکا به تشکل های صنایع دستی استان ها ارائه شد.

غلامرضا عزیزی قائم مقام مدیرعامل و‌عضو هیات مدیره و برخی از مدیران ستادی بیمه البرز، مدیرعامل را در این نشست همراهی کردند.

انتهای پیام/