اتمام موفقیت آمیز شات دان برنامه ریزی شده در فولادسنگان

پیام اقتصاد آنلاین :  مهرداد شکوهی رئیس دفتر فنی تولید و تعمیرات گندله سازی در خصوص تعمیرات برنامه ریزی شده در کارخانه گندله سازی گفت: یکی از راه کارهای مناسب جهت افزایش آماده بکاری تجهیزات و کاهش توقفات اضطراری، انجام تعمیرات برنامه ریزی شده می باشد. در این راستا با توانمندی مهندسان فولاد سنگان و برنامه ریزی های انجام گرفته در واحد گندله سازی برنامه توقف تعمیراتی ۵ روزه (گرم) در تیرماه ۱۴۰۲ انجام پذیرفت.


اتمام موفقیت آمیز شات دان برنامه ریزی شده در فولادسنگان

شکوهی در خصوص اقدامات انجام شده در این شات دان گفت: در مجموع بیش از ۹۰۰۰ نفر ساعت فعالیت در حوزه های تعمیرات مکانیک، برق و ابزار دقیق، روانکاری و تولید انجام پذیرفت.

وی در خصوص فعالیت ها و تعویض ها در این شات دان ۵ روزه گفت: عمده فعالیت های مهم تعمیراتی انجام شده در این شات دان که به صورت گرم (دمای کوره پخت ۴۵۰ درجه حفظ می شود) عبارتند از : تعویض نوار لایه محافظ، بالانس و بازرسی کلیه فن های پروسس، تعویض و ترمیم ریل های قوسی کوره پخت، تعویض رول های سرند های غلطکی، تعمیر اساسی سرند های لرزشی محصول، تعویض جک نوار نوسانی، تعویض اکسپنشن های داکت فن های پروسس، تعمیرات اساسی یونیت های فن های پروسس، سرویس و تعمیرات غبارگیرهای الکترو استاتیک، تعویض گیرموتور های آسیب دیده در خط تولید و خارج کردن ۴۰ پالت کار از کوره پخت و تعمیر آنها از اقداماتی بود که در این شات دان انجام شد.

وی درپایان افزود : با یاری خداوند متعال و همت و پشتکار تمامی همکاران در واحد های مختلف فولاد سنگان، این شات دان با موفقیت کامل به پایان رسید.

انتهای پیام/