• تاریخ : چهارشنبه 9 خرداد 1403
 • برابر با : 29 - 2024 May
 • ساعت :

  اخبار ویژه

  بهره‌برداری آزمایشی واحد فولادسازی غدیر نی‌ریز 21 اردیبهشت 1403 پیام مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به مناسبت روز خبرنگار 18 مرداد 1403 ‏در ماجرای ⁧ #کورش_کمپانی⁩ نقش و تقصیر ⁧ #دولت⁩ را ندیده نگیرید 28 بهمن 1403 نشست مدیرعامل برق منطقه‌ای استان با مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان انجام شد 22 آذر 1403 قدردانی مسئولان استانی و شهرستانی از مهندس طاهرزاده مدیرعامل چادرملو به‌پاس حمایت از بخش درمان 30 تیر 1403 سوگل طهماسبی سفیر بیمه زندگی شوکا شد 8 خرداد 1403 افزایش سرمایه ۳۶ درصدی «بکام» تصویب شد/ سهم ۷۵ درصدی شرکت شهید قندی از بازار کابل‌های مخابراتی 16 تیر 1403 پیام تبریک مدیرعامل بیمه البرز به مناسبت روز روابط عمومی 28 اردیبهشت 1403 مارون پر فروش ترین پتروشیمی کشور 5 آذر 1403 پیام تسلیت مدیرعامل فولاد سنگان، به مناسبت شهادت جمعی ازهم وطنان در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان 16 دی 1403 جایگاه تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکه 18 آبان 1403 ظرفیت مهم فناوری بانک توسعه تعاون برای تحول دیجیتال 30 خرداد 1403 کسب رتبه برتر برای هشتمین مرتبه متوالی در آزمون مهارت بین المللی نمونه استایرن توسط شرکت پتروشیمی پارس 27 آذر 1403 مسئولان ایرانی دلار را به رسمیت نمی شناسند یا دلار مسئولان را به رسمیت نمی شناسند؟! 5 اسفند 1403 رشد 4.8 درصدی جذب سرمایه گذاری در منطقه ویژه پارسیان طی سال ۱۴۰۲ 28 فروردین 1403 به دهه شصتی ها هم از این حرف ها می زدند! 22 بهمن 1403 مدیرعامل بانک سپه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت 2 مهر 1403 تصویب 1320 تومان سود به ازای هر سهم نوری 23 تیر 1403 امکان استعلام آنلاین گواهی تمکن مالی در بام 25 بهمن 1403 رکورد نصب سازه ریفرمر در کشور با همت مدیران پروژه احیا مستقیم اقلید شکسته شد 9 مرداد 1403

  یادداشت

  در اختیار داشتن جریان هدایت اذهان عمومی مشروط به داشتن روابط عمومی کارآمد است
  8 خرداد 1403 ساعت 16:46
  ابوالفضل شهابی

  در اختیار داشتن جریان هدایت اذهان عمومی مشروط به داشتن روابط عمومی کارآمد است

  کارکنان و مدیران روابط عمومی‌ها در صنعت بیمه طی سال ها و دهه‌های گذشته همیشه نقش موثری در سازمان خود برعهده داشته و ویترین مجموعه کاری خود بوده‌اند. با توجه به اینکه با سرعت شتابان تحولات نظری و تکنولوژیک ارتباطی در حال وقوع است، روابط عمومی‌ها به عنوان پیشانی سازمان ها و شرکت ها ناگزیر به حرکت سریع هستند تا ازقافله پیشرفت جا نمانند.


  ضرورت تبدیل (اندیشه ادراکی) به (کنش ادراکی) در روابط عمومی ها
  27 اردیبهشت 1403 ساعت 15:54
  حسین طالبی

  ضرورت تبدیل (اندیشه ادراکی) به (کنش ادراکی) در روابط عمومی ها

  امروزه شناخت مخاطب همان مفهوم گذشته از مخاطب نیست. مخاطب امروزه کسی نیست که پیامهای منتشر شده در رسانه های گروهی را ببیند و بشنود و یا بخواند و بی کم و کاست آنرا بپذیرد، بلکه مخاطب امروز، فهم پیام را بر مبنای مفاهیم شکل گرفته در ذهن خود دریافت می کند .


  معلوم نیست در مملکت چه خبر است!
  23 اردیبهشت 1403 ساعت 13:18
  الهام معصوم زاده

  معلوم نیست در مملکت چه خبر است!

   عده‌ای به عمد در قانون بندهای ضد رشد تولید و سرمایه‌گذاری داخلی می‌چپانند و به زور سعی دارند ورای صلاح کشور عمل کنند! (بند س) که خوشبختانه فعلا موفق نشدند


  هوش مصنوعی، فرصت یا چالشی جدید در صنعت رسانه ؟!
  18 اردیبهشت 1403 ساعت 17:19
  علیرضا عرب

  هوش مصنوعی، فرصت یا چالشی جدید در صنعت رسانه ؟!

  با توجه به تاثیر هوش مصنوعی بر مشاغل، آیا این تاثیر بر رسانه ها چالش آور است یا شاهدآغاز طلوع عصری نوین بر صنعت رسانه و خبر هستیم؟


  قالیباف و تندروها به توافق رسیدند
  14 اردیبهشت 1403 ساعت 03:07
  ایمان اسلامی بین

  قالیباف و تندروها به توافق رسیدند

  محمد باقر قالیباف روزهای سختی را از نظر سیاسی می گذراند.او از هر جهت توسط تندروها تحت فشار قرار گرفته تا به خواسته های آنان تن دهد.او حتما می داند اگر به این خواسته ها تن دهد چه بسا کرسی ریاست مجلس را حفظ کند ولی نهایت یک سخنگو بیش نیست و اگر هم به خواسته ها تن ندهد به نوعی مهر تایید بر پایان عمر سیاسی خود زده است.


  از التهاب آفرینی در داخل کشور خود داری شود
  14 اردیبهشت 1403 ساعت 02:50
  رضانصری

  از التهاب آفرینی در داخل کشور خود داری شود

  صدور احتمالی حکم جلب نتانیاهو و برخی مقامات ارشد رژیم اسرائیل توسط دیوان کیفری بین‌المللی شاید مهم‌ترین اتفاق از زمان تأسیس اسرائیل باشد. این اتفاق چنان جدی و حائز اهمیت خواهد بود که لازم است از الان برای مواجهه با آن در داخل کشور - با هماهنگ‌سازی تمامی نهادها - برنامه‌ریزی شود.


  نقش هوش مصنوعی در افزایش کیفیت محصولات تولیدی
  5 اردیبهشت 1403 ساعت 14:34
  محمد رضا سبزواری

  نقش هوش مصنوعی در افزایش کیفیت محصولات تولیدی

   تولید کیفی هر محصول یک کمیت قابل اندازه‌گیری است و رابطه مستقیم با کل فعالیت‌های صورت گرفته از ابتدا تا انتهای فرایند تولید دارد، نیروی انسانی در کل این فرایند نقش دارد، نیروی انسانی با توجه به تفاوت توانائی(میزان تجربه و دانش، توان فکری و جسمی) مسلماً بدون خطاء و اختلاف نخواهد بود و این امر می‌تواند تاثیر مستقیمی در کیفیت داشته باشد، پس بایستی به روشی این خطاها و اختلافات را به حداقل رساند.


  چگونه مقابل اقدام احتمالی اسرائیل بایستیم
  28 فروردین 1403 ساعت 13:59
  جواد امام

  چگونه مقابل اقدام احتمالی اسرائیل بایستیم

  پاسخ تنبیهی ایران به  #اسرائیل که برآمده از حق دفاع مشروع بود، به رغم بازدارندگی هوایی دولت های امریکا، بریتانیا، فرانسه و… ، هیمنه نظامی و پدافندی اسرائیل و همچنین قدرت‌نمایی بلامنازع این رژیم اشغال‌گر و کودک‌کش را به چالش کشید.


  منابع انسانی دیروز، امروز با عنوان سرمایه انسانی، مهمترین دارایی هر سازمانی تلقی می شود
  28 فروردین 1403 ساعت 00:50
  حمید محمدی رفیع

  منابع انسانی دیروز، امروز با عنوان سرمایه انسانی، مهمترین دارایی هر سازمانی تلقی می شود

  در خصوص دلیل نامگذاری روز 25 فروردین به عنوان روز ملی منابع انسانی می توان به این موضوع اشاره نمود که برای اولین بار در کشور، درسال 1391 در مدل تعالی 34000، روز ملی منابع انسانی پیشنهاد و به سازمان ها ارائه شد و به تدریج مورد استقبال سازمان ها قرارگرفت. از این جهت که شکوفایی و تعالی انسان در سازمان ها؛ هدف اصلی مدل 34000 است و این روز در تقویم، مصادف با سالروز بزرگداشت مقام عطار نیشابوری؛ نظریه پرداز تعالی هفت مرحله ای (هفت وادی سلوک در تصوف) می باشد، ایجاب می کرد که این روز همزمان به عنوان روز ملی منابع انسانی نامگذاری گردد.


  اهمیت نوآوری فناوری در سازمان‌ها
  27 فروردین 1403 ساعت 16:22
  یوسف یوسفی

  اهمیت نوآوری فناوری در سازمان‌ها

  نوآوری برای سازمان های صنعتی که موتور اصلی اقتصاد جهان هستند، فرصت هایی استثنایی و چالش های ژرف به همراه دارد. نوآوری ضمن اینکه ابزار قدرتمندی در ایجاد تمایز رقابتی به شمار می رود و به شرکت ها نیرو می دهد که به بازارهای تخصصی تازه رخنه کند و به حاشیه سود بالاتری برسند، نوعی مسابقه رقابتی نیز هست که باید با شتاب و مهارت و دقت در آن پبش تاخت. برای یک شرکت نوآور بودن کافی نیست بلکه برای موفق شدن، باید بهتر از رقبایش نوآوری کند. در این یادداشت به سوالاتی در این حوزه پاسخ خواهیم داد که سه تا از مهمترین این سوالات عبارتند از:


  مخالف رویکردهای جمهوری اسلامی هستم اما...
  26 فروردین 1403 ساعت 17:56
  احسان سلطانی

  مخالف رویکردهای جمهوری اسلامی هستم اما...

  مخالف موشک پراکنی در شرایط فعلی بودم و هستم و معتقدم بازدارندگی اصلی از نظامی دموکراتیک، جامعه‌ای متحد و پویا و اقتصادی قوی و توسعه پایدار می‌گذرد.


  علم الهدی ؛اقتصاددانان بزرگ!
  25 فروردین 1403 ساعت 14:04
  احمد زیدآبادی

  علم الهدی ؛اقتصاددانان بزرگ!

  سید احمد علم‌الهدی امام جمعۀ مشهد: "امروزه میبینیم عده‌ای در رسانه‌های مختلف موضعگیری می‎‌کنند، ژست روشنفکری و تخصص به خود میگیرند و شعار میدهند که مدیریت اقتصاد با زور نمی ‌شود! این حرفها چیست؟ اقتدار حکومتی باید پایکار بیاید و کل جریان مدیریتی نظام به کار بیفتد تا با همه قدرت، این تلخی‌های موجود در اقتصاد کشور برای مردم به شیرینی تبدیل شود."

  حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر: بالا رفتن قیمت دلار به شرایط منطقه و حملۀ نظامی ارتباطی ندارد!


  آقای صدیقی!به نفع خودت هم نیست امام جمعه باشی
  23 فروردین 1403 ساعت 22:16
  احمد زیدآبادی

  آقای صدیقی!به نفع خودت هم نیست امام جمعه باشی

  گویا قرار است شیخ #کاظم_صدیقی فردا نماز جمعهٔ تهران را اقامه کند.

  تاثیر هوش مصنوعی بر افزایش بهره وری کارکنان و سازمان ها
  19 فروردین 1403 ساعت 14:26
  حمید محمدی رفیع

  تاثیر هوش مصنوعی بر افزایش بهره وری کارکنان و سازمان ها

  با توجه به پیشرفت های اخیر در حوزه تکنولوژی و سرعت روزافزون فناوری های نوآورانه و متعاقب آن تشدید فضای رقابتی در اقتصادها و کسب کارها می توان ادعا نمود در آینده ای نزدیک هوش مصنوعی ( AI ) به یکی از منابع کلیدی سازمان ها تبدیل خواهد شد. استفاده های گوناگونی برای هوش مصنوعی از تحلیل داده ها  و کلان داده ها تا الگوریتم های تصمیم گیری پیچیده در حال توسعه است. از شبیه سازی هوش انسانی توسط هوش مصنوعی می توان در صنایع مختلف بهره برد و از مزایای آن استفاده نمود. برخی از مزایای پذیرش هوش مصنوعی در سازمان ها شامل: تحلیل دقیق داده ها، توسعه مدل کسب و کار، پیش بینی و تحلیل بازار، کاهش هزینه، افزایش بهره‌وری، پشتیبانی مشتری و بهبود امنیت می باشد.


  گرامیداشت روز قدس
  17 فروردین 1403 ساعت 03:35
  محمد کمال زاده

  گرامیداشت روز قدس

  تقویم، رسیدن آخرین جمعۀ ماه مبارک رمضان را خبر می دهد. روزی که با درایت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان روز جهانی قدس نام گذاری شده است و هر ساله خشم مردمان آزاده جهان را نسبت به اشغال فلسطین عزیز و قدس شریف بر می انگیزد و امسال روز قدس با داغی بزرگ از غمِ غزه همراه است غزۀ مقاومی که در برابر رژیم تمام مسلحِ صهیونیستی استوار ایستاده است و همۀ محاسبات نظامی را برهم زده و نشان داده است که اگر ایمان به خدا و عشقِ به وطن باشد می توان با سنگ برابر لشکر زرهی دشمن ایستاد.


  برو بالا