استقبال از پتروشیمی شازند در نمایشگاه واردات چین - شانگهای ۲۰۲۳

پیام اقتصادآنلاین : مدیران، بازرگانان و فعالان حوزه انرژی و تجهیزات از غرفه پتروشیمی شازند در شانگهای چین استقبال کردند.


استقبال از پتروشیمی شازند در نمایشگاه واردات چین - شانگهای ۲۰۲۳

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، پتروشیمی شازند که برای اولین بار در نمایشگاه بزرگ واردات و صادرات چین شرکت کرده، مورد استقبال بازرگانان و فعالان حوزه انرژی چینی قرار گرفت.

 غرفه پتروشیمی شازند در شانگهای ۲۰۲۳ میزبان بازرگانان و علاقه‌مندان به محصولات با کیفیت پتروشیمی است و تولیدکنندگان چینی از آخرین محصولات و دستاوردهای شاراک آشنا شدند.

 علی‌اکبر افخمی، عضو هیأت مدیره و مهندس حسام زینکوهی، معاون بازرگانی شرکت پتروشیمی شازند با حضور در این نمایشگاه با بازرگانان و مدیران شرکت‌های چینی دیدار و گفتگو کردند. ششمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی واردات چین (CIIE 2023) از ۱۴ آبان در شانگهای آغاز شده و تا ۱۹ آبان ۱۴۰۲ در ادامه دارد.

 این نمایشگاه از چهار بخش شامل پاویون‌های ملی، پاویون‌های تجاری، بخش‌های اقتصاد بین‌الملل و فعالیت‌های مرتبط با تبادل فرهنگی تشکیل شده است.

مهمانانی از ۱۴۵ کشور، منطقه و سازمان بین‌المللی در این رویداد شرکت کرده‌اند. بیش از ۳۴۰۰ غرفه‌دار و ۳۹۴ هزار بازدید کننده حرفه‌ای برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند که بیانگر اهمیت بالای این نمایشگاه است.

 گفتنی است نخست‌وزیر چین و محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور روز یکشنبه پاویون ایران در نمایشگاه شانگهای ۲۰۲۳ را افتتاح کردند.

انتهای پیام/